oh denneboom.... oh denneboom...
samen zingen we dit liedje wel 20 keer per dag, en hij maar lachen... heerlijk wat een ventje en wat een bijzondere kerst samen.
Gisteren naar Almere geweest. Daar de hele familie van onze mooie jongen laten genieten, maar daar vandaag wel de nodige naweeën van. Herkennen jullie dat?
Ik heb het ook wel na een paar dagen werken, dan doet hij soms opeens moeilijk aan de borst.... en van het een op het andere moment is het ook weer over.
Verder ben ik soms kapot van vermoeidheid. tuurlijk moet je wennen aanhet ritme en alles erom heen, maar zo erg moe... Ik moet in januari ook weer mijn schildklier laten checken en ik vermoed dat het toch wel wat aan de hoge kant zit. moe en prikkelbaar en soms zo'n woedegevoel dat ik er bang van word. Niet naar sebastiaan toe, maar gewoon in het algemeen... soms wel heel moeilijk.
hopelijk hebben julie ook een fijne kerst gehad en alvast een goede jaarwisseling...(daarna moeten we zeggen dat we vorig jaar zijn bevallen...:( )
liefs van ons
reacties (0)